Telefon: +48 691 884 838

Support: biuro@modello.pl

Projektowanie stron www

W dzisiejszych czasach niemal każda osoba codziennie korzysta z Internetu. Posiadanie komputera z dostępem do sieci jest w pełni powszechne. Strona internetowa jest prawdopodobnie najszybszym medium informacyjnym. Trudno w dzisiejszych czasach wyobrazić sobie dobrze prosperującą firmę, nieobecną w Internecie. Łatwość dostępu do informacji, ich ogromna ilość, powoduje, że poszukując jakiejś usługi lub produktu pierwszym krokiem jest przeszukanie sieci. Atrakcyjna wizualnie, przejrzysta i łatwa w obsłudze strona internetowa jest podstawowym elementem promowania firmy.

Strona internetowa to najtańszy i najszybszy sposób komunikacji pomiędzy klientem i firmą.

Każdy z naszych projektów wykonujemy na indywidualne zlecenie klienta.

Podczas rozmowy wstępnej z klientem ustalamy wszelkie szczegóły realizacji; zadajemy szereg pytań, które ułatwiają nam wykonanie witryny internetowej, oraz służymy naszą radą odnośnie wykonanego projektu.

Proponujemy realizacje projektów stron efektywnych, fachowych, dopasowanych do potrzeb, a dodatkowo przyjaznych w obsłudze.

Projektowanie stron www

Stwony Internetowe w technologii RWD

Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem responsywnych stron. Strona responsywna to elastyczna strona, która dopasowująca się automatycznie do wszystkich rozdzielczości ekranów, oraz jest dostępna do wygodnego przeglądania na wszystkich urządzeniach, zarówno komputerach, jak i tabletach i smartfonach. Innowacyjna technologia pozwala na tworzenie stron nie wymagających ciągłego powiększania i pomniejszanie witryny na urządzeniach mobilnych.

Poprawność wyświetlania

Poprawność walidacji

Dbając o dokładność projektowania największy nacisk kładziemy na poprawność w kodzie strony. Dzięki temu strona szybciej się wczytuje, oraz nie zawiera błędów.

Wykonane przez nas strony posiadają uniwersalny kod, który interpretowany przez różne przeglądarki daje ten sam efekt. Dzięki czemu masz pewność, że strona będzie poprawnie wyświetlana na wszystkich przeglądarkach.