Telefon: +48 691 884 838

Support: biuro@modello.pl

O firmie – Agencja reklamowa Modello

Modello to szybko rozwijająca się firma reklamowa. Siedziba naszej firmy znajduje się w Gołuchowicach (gmina Skawina, powiat krakowski). Zapraszamy do odwiedzenia nas również w lokalu: Skawinia ul. Jana Sobieskiego 21, lok.5.
Teren naszej działalności obejmuje jednak cały kraj, bowiem nie jesteśmy ograniczeni do żadnego lokalnego rynku.

Główne atuty, które pozwalają tworzyć dla Państwa indywidualne i niepowtarzalne projekty to: pasja, zaangażowanie, profesjonalizm, doświadczenie, wykształcenie, przeszkolenie, oraz najnowsze sprawdzone technologie dostępne na rynku.

Główny nacisk kładziemy na indywidualne podejście do każdego klienta, świadczymy usługi na najwyższym i niedrogim poziomie. Staramy się tworzyć projekty, które klienci oczekują i potrzebują. Nie używamy gotowych szablonów do realizacji zlecenia – pragniemy by klient otrzymał towar niepowtarzalny i unikalny.

Dlaczego my

Oferujemy rzetelność, solidność, uczciwość, odpowiedzialność za wykonane usługi oraz szybki termin realizacji. Dokładność i dbałość o każdy detal to nasza zaleta. Do projektowania przystępujemy, gdy jesteśmy pewni, że będziemy potrafili spełnić wszelkie Państwa wymagania.

Pracujemy wyłącznie na legalnym oprogramowaniu.

 

Strony internetowe

Strona internetowa to nie tylko kod i grafika, lecz również „światowy standard”. Strony wykonane przez nas są testowane przez wiodące przeglądarki, oraz sprawdzana zgodność ze standardem W3C.

Logotypy

Agencja reklamowa Modello proponuje Państwu wykonanie unikalnego i niepowtarzalnego logotypu firmy, dzięki czemu Państwa firma będzie wyróżniać się z pośród konkurencji.

Poligrafia

Czym w dzisiejszych czasach była by firma, która nie reklamuje swoich usług lub towarów? Aby walczyć z konkurencją najlepiej jest stworzyć odpowiednia reklamę w szczególności reklama wizualna, która trafia bezpośrednio do odbiorców.

Szablony aukcyjne

Szablony aukcyjne to graficzny wygląd aukcji internetowych. W swojej asortymencie możemy zaoferować Państwu szablony gotowe, oraz te na indywidualne zlecenie.

Nasze usługi

Oraz wiele więcej na potrzeby stron www i reklamy…